OTR

Otonom Temizlik Robotu zemin temizlik hizmetleri için kullanılan, 360 derece algılama yapabilen engelleri algılama ve kaçınma radarları ile donatılan güvenli otonom araçlardır.

OHR

Otonom Hareketli Robot iç mekanlarda lojistik hizmetleri için kullanılan, 360 derece algılama yapabilen engelleri algılama ve kaçınma radarları ile donatılan güvenli otonom araçlardır.

OSR

Otonom Servis Robotu OSR, iç mekanlarda servis hizmetleri için kullanılan, 360 derece algılama yapabilen engelleri algılama ve kaçınma radarları ile donatılan güvenli otonom araçlardır.

Cobot

İşbirlikçi Robot Cobot veya kolaboratif robotlar, çalışma ortamlarında insanlarla etkileşime girerek güvenli bir şekilde çalışabilmeyi sağlayan robotlardır. 

BlastDoor

Askeri sektörden endüstriyel, sivil ve kamu sektörlerine kadar geniş uygulama yelpazesi. Kullanıcı gereksinimlerine bağlı olarak başka birçok istere karşı dayanıklı olarak üretilebilen kapılardır. 

Omnıman

OmniMan, ağır yükleri taşıma amacıyla tasarlanmış bir taşıma aracıdır. Dar alanlarda bile hassas bir şekilde hareket edebilen ve istenilen yere doğru taşıma işlemlerini gerçekleştirebilir.

AKEK

Akıllı Kanal Emniyet Kapama Sistemleri, her çeşit kanal yapısına kolaylıkla uygulanarak servis kanallarındaki boşlukları araç varken veya yokken otomatik olarak kapatır, böylece kanallardan kaynaklı oluşabilecek kazaları önler.